Bursa ili Karacabey ilçesinde hizmet veren Emre Ticaret isimli işletmemiz aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktadır. Sizlere evlerinizin iç kapıları alanında kaliteli, güvenilir ve görsel güzelliğe sahip hizmet vermekteyiz. Evlerimizin hoş görünümlerini sağlayan etkenlerden bir tanesi de iç kapılardır.

İç kapılarınızın şık olması evinizin de şık gözükmesine sebebiyet vermekteyiz. İşletme olarak sizlere öncelikle kataloglarımızı getirmek suretiyle bünyemizde bulunan fazla sayıda kapı modellerimizi göstermekteyiz. Bu modeller arasından beğendiğiniz modeli istediğiniz renklere boyama işlemlerini de yapmaktayız. Ayrıca bu kapıların düzenli olarak bakımlarını yapmak suretiyle yıpranmalarını, gıcırdamalarını engellemekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde çalışan ustalarımızın deneyim ve tecrübeleri ışığında kapıları evlerinize en kaliteli ve sağlam bir şekilde monte etmekte ve kullanımınıza sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz kapılar işletme olarak bizler tarafından sigorta altına alınmaktadır. Belli süreler arasında yaşayacağınız sorunlar biz tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Verdiğiniz siparişler işletmemizde en kısa sürede hazırlanmakta ve elemanlarımız tarafından adreslerinize getirilmek suretiyle montaj işlemi yapılmaktadır. Kapılarımızın kulpları da sizin isteklerinize göre değiştirilebilir. İstediğiniz modelde kapı kulpları bünyemizde bulunmakta ve kapılara uygulanmaktadır.

Sizler de evlerinizin çok daha güzel bir görünüme sahip olması için hizmet almak istiyorsanız eğer Bursa iç kapı sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek çok sayıda olan modellerimiz arasından beğendiğiniz kapılar özelinde hizmet alabilirsiniz. Aldığınız hizmet karşısında kesinlikle memnun kalacağınızdan ve uygun fiyatlar ödeyeceğinizden emin olabilirsiniz.