Bursa Kapı Modelleri

Bursa Kapı Modelleri

Kapı Modelleri


2023 daire kapı modellerimizi bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Özel imalat veya ölçüleri standart dışı kapı modelleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşin uzaklığı, ödeme koşulları, standart dışı özel istekler ve aksesuar kalitelerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

 


Günümüzde bir konut ya da evler için olmazsa olmazlardan biri çelik kapılardır. Aslında hayatımızın hemen hemen her alanında kapılar ile karşılaşmaktayız. Hem de birbirinden farklı modellerin yer alması, bazı durumlarda dikkat çeken durumlardan birisidir. Bildiğiniz üzere apartman girişinde, ev girişinde, odalarda ve daha birçok alanda sıklıkla karşılaşmaktayız. Kapılar hayatımıza giriş yapmış en büyük nesnelerden birisi durumdadır. Özellikle de konut alanlarında birden fazla kapı ile karşılaşmaktayız.

 

 Çelik Kapı Modelleri
Üretiminde çelik kullanılan ve sağlamlık açısından alanının en iyi modelleri çelik kapı modelleri olmaktadır. Evlerimizde ya da kapıların ihtiyaç duyulduğu her alana özel farklı tasarımlara ve özelliklere sahip kapılar bulunmaktadır. Çelik kapılar ile birlikte evinizin ya da bulunduğunuz yaşam alanının güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır. Bu sebepten dolayı da çelik kapı modelleri bir hayli fazla tercih edilmektedir. İhtiyaçlarınızın durumuna göre çelik kapınızın renk, kilit, boyut gibi farklı seçeneklerle satın alabilirsiniz. Tabi bunların yanında çelik kapının en büyük özelliği sağlamlık ve güvenlik konusudur. Güvenlik ve sağlamlığın oldu yerde insanlar kendilerini daha iyi hissetmektedir. Sizler de kapı modeli tercihinde bu tür detaylara önem vermeniz gerekmektedir. 

Çelik kapılarda genel olarak metal ve dikey omegaya sahip olan kapılar, sağlamlık açısından daha iyi olmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir saldırı durumunda darbelere karşı dayanıklı bir yapıya da sahip olması, en büyük avantajlarından birisidir. Özellikle ev gibi özel yaşam alanlarında kapı satın alırken dikkatli ve titiz olmanızı tavsiye etmekteyim. Tabi kapılarda genel olarak ızgaralı, panjurlu gibi modeller fazla istenmemektedir. Bunun sebebi de genel olarak güvenlik konusudur. Fakat bu konuda endişe etmemenizi tavsiye etmekteyim. Çünkü günümüz şartlarında üretilen tüm çelik kapı modelleri, çok daha sağlam ve dayanıklı olarak üretilmektedir. 


Amerikan Panel Kapı Modeli
Kapılar her zaman herhangi bir evin veya yapının önemli bir parçasıdır. Esas olarak mahremiyet için ve en önemlisi, dış unsurlardan ve istenmeyen insanlardan güvenlik ve koruma için kullanılır. Ayrıca odaya bir tutum, biraz kenar ve güzellik katarlar. Ahşap kapılar, güzelliği, şıklığı nedeniyle daha çok tercih edilmekte ve zaman geçtikçe daha da zarifleşmektedir. Ayrıca çok uzun ömürlüdürler ve özellikle soğuk yerlerde yalıtım için harikadırlar, aynı zamanda bir odadan geçerken sesi azaltır, böylece kişiye mahremiyet ve huzur sağlar. Ahşap kapılar da sağlam ve sert oldukları için hırsızların içeri girmesi daha zor olduğundan daha güvenlidir.

 

Lake Kapı Modeli
Her ev farklıdır! Bir bireyin zevkine ve tarzına göre çok fazla düşünme, planlama ve tasarımın birleşmesidir. Bu tasarım mantığı kapılar için de geçerlidir. Amaca bağlı olarak farklı kapı çeşitleri seçilmelidir. Özellikle dış cepheler için panel kapı tasarımları sağlamlığı ve dayanıklılığı nedeniyle şiddetle tavsiye edilir, stil ve güvenlik açısından üstün performans sunarlar. Kapı Panelleri, farklı efektler yaratmak için ahşap veya cam gibi bir dizi malzemeden yapılmıştır. Ayrıca zevkiniz kadar benzersiz bir görünüm yaratmak için çeşitli modeller de mevcuttur.

 

Membran Kapı Modeli

Membran kapılar, çok çeşitli modellerde ve tasarımlarda mevcuttur. İşte bazı popüler membran kapı modelleri:

Tek panel membran kapı: Bu model, tek bir büyük panel halinde tasarlanmıştır ve mekanlarda minimal bir tasarım sağlar.

Çift panel membran kapı: İki panelin birleştirilmesiyle oluşan bu model, daha büyük mekanlar için idealdir ve geniş bir açıklık sağlar.

Sürgülü membran kapı: Bu model, açılır kapıların yerine geçerek mekanlarda daha fazla yer tasarrufu sağlar.

Camlı membran kapı: Bu model, cam panellerin membran kapılarla birleştirilmesiyle oluşur ve mekanlarda daha fazla doğal ışık sağlar.

Panel membran kapı: Bu model, panellerin farklı şekillerde ve desenlerde birleştirilmesiyle oluşur ve mekanlarda dekoratif bir görünüm sağlar.

Yatay membran kapı: Bu model, yatay olarak açılır ve minimalist bir tasarıma sahiptir.

Dikey membran kapı: Bu model, dikey olarak açılır ve modern bir tasarıma sahiptir.

Bunlar sadece birkaç örnek olup, membran kapılar, kullanım amaçlarına, mekanlara ve tasarım tercihlerine bağlı olarak daha birçok farklı modelde üretilebilir.


Melamin Kapı Modeli
Panel Kapıların Faydaları Nelerdir?
Panel Kapıların temel amacı bir evi güvence altına almak olsa da, aşağıda listelenen diğer birçok avantajı da sunarlar:

Sıva altı kapılara göre dayanıklılık açısından üstündür. Bu, onları dış mekanlar ve giriş noktaları için mükemmel kılar.
Panel kapıların tasarımı, dekorun geri kalanına uyacak şekilde uyarlanabilir. Ayrıntılı bir stile gidebilir veya basit tutmayı seçebilirsiniz.
Panel kapılar hava koşullarına dayanıklıdır ve nemli koşullar için mükemmeldir, bu sayede oldukça uzun ömürlüdür ve kolay kolay yıpranmaz.
Bu kapıların bakımını biraz vernik veya boya ile rahatlıkla yapılabilir.

 

Ahşap Mobilya Kapı Modeli
Ahşap, iyi bakılması ve temizliğine dikkat edilmesi gereken bir malzemedir. Ahşabı en çok kullandığımız alanlardan biri kapılardır. Ahşap kapı dediğimiz zaman tüm katmanları ahşaptan yapılmış, belli bir ölçüde imal edilen kapılardan bahsetmiş oluruz. Ahşap kapı fiyatları diğer kapı çeşitlerine göre daha uygundur.

Masif ahşap kapılar tamamen ağaçtan oluşur. Kasa, kanat ve pervaz kısımları tamamen doğal ağaçtır. Masif ahşap kapı boyama işlemi için genellikle mat cila, koruyucu yaş veya su bazlı ahşap koruyucular kullanılır. Masif ahşap kapılarda, su bazlı doğal dokusunu kaybetmeden renklendirilebilir.

Masif ahşap kapılar, camlı ya da camsız olarak üretilebilir. Ahşap sürgülü kapı, çok kullanılan ahşap kapı modelleri arasındadır.

Ahşap kapı çeşitleri, Amerikan kapı, lake boyalı kapı, lamine kapı olarak sınıflandırılabilir. Sağlamlığına, malzeme kalitesine göre farklı sınıflarda ahşap kapılar mevcuttur.

 

Pvc Kapı Modelleri


Pvc kapı Sistemleri tasarımlarıyla öncülük yaratmıştır. Hep yeni teknolojisiyle rekabetin önünde olmuştur. dizaynları ile öncüdür. Sadece estetik güzellikleri ile değil, üstün Türkiye teknolojisi ile yakaladığı mükemmel kalitesiyle de rekabetin çok önüne geçmiştir.

PVC KAPI SİSTEMLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Ahşap ve alüminyuma kıyasla daha dayanıklıdırlar.
Hafifliği ve dayanımı ile binanıza konstüksiyon uygulamalarında avantaj sağlar.
Klor atomu taşımasından dolayı ateş dayanımı yüksektir. Ahşaba kıyasla yangına dirençlidir.
PVC hava şartlarına ve korozyona karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü isteyen müşterilerimizin tercih sebebidir.
Pimapen PVC kapı sistemleri geri dönüşümlü olduğu için çevre dostudur.
Pvc Kapı sistemleri diğer uygulamalara göre daha uzun ömürlü ve ekonomiktir. Ahşap gibi diğer uygulamalar boya cila gibi bakım isterken PVC de böyle bir sorun yoktur.
Pimapen PVC kapı sistemleri geri dönüşümlü olduğu için çevre dostudur.
Pimapen PVC kapı sistemleri ısı, nem ve ses gibi dışarıdan gelebilecek etkenlere karşı yalıtım ve izolasyon sağlar.
Pimapen PVC kapılarda hırsızlık önlemek için çok noktadan kilitleme vardır.
PVC kapı sistemlerinde uzun yıllardan beri edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile en iyi kaliteyi ve teknolojiyi takip ediyoruz. Profesyonel kadromuz ile birçok referansa imza attık. Siz de bu tecrübelerden faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Evinizde, iş yerinizde veya dilediğiniz bir mekânda aksesuar anlamında bazen değişiklik yapmak isteyebilirsiniz

Kapı Modelleri 2023 daire kapı modellerimizi

Yorumlar